Frequently asked questions

Dlaczego tak drogo?

Porównując oferty różnych firm upewnij się, czy na pewno porównujesz "jabłka z jabłkami".

Mniejsze firmy bardzo często stosują taktykę kosztów ukrytych, polegającą na tym, że do bardzo niskiej ceny początkowej doliczają koszty dodatkowe za "nieprzewidziane" utrudnienia.
Stanowczo odradzamy kupowanie w firmach, których obecna siedziba mieści się w garażu, bądź na ulotkach podaą tylko numer telefonu na kartę. Tacy specjaliści najczęściej po roku są już specjalistami w zupełnie innej branży i żadnych napraw gwarancyjnych lub pogwarancyjnych nie wykonują.
Ponad 28-letnia działalnosć naszej firmy na rynku najlepiej świadczy o tym, że nasza oferta jest konkurencyjna cenowo przy zachowaniu w każdym przypadku jak najwyższej jakości.

Bo JAKOŚĆ pamięta się o wiele dłużej niż cenę!

Nasza oferta jest bardzo bogata. Możemy zaoferować produkty bardzo tanie jak i produkty z górnej półki za wyższą cenę. W razie wątpliwości co wybrać przygotowujemy kilka wariantów cenowych.

A o tym, że jesteśmy drodzy, najczęściej mówi... nasza konkurencja.

Czy pomiar jest płatny?

Spotkanie z naszym przedstawicielem jest bezpłatne. W wyjątkowych przypadkach może wiązać się z niewielką odpłatnością, ale o każdym takim przypadku Klient zostanie poinformowany przed spotkaniem.

Czy obsługujecie Klientów z regionu?

Jak najbardziej!

Obszar działalności naszej firmy obejmuje oczywiście nie tylko Szczecinek. Posiadamy wielu klientów między innymi w okolicznych miejscowościach, takich jak :

 • Barwice
  Połczyn Zdrój
  Czaplinek
  Borne Sulinowo
  Okonek
  Czarne
  Bobolice
  Człuchów
  Grzmiąca
  Biały Bór
Czy stracę gwarancję na okno?

Nie, nie stracą Państwo gwarancji na okna.

Wszystkie systemy osłonowe z naszej oferty montowane są do listwy przyszybowej. Listwa ta jest elementem wymiennym i nie wchodzi w skład gwarancyjny okna. Poza tym posiadamy szeroką ofertę uchwytów bezinwazyjnych, pozwalających zamontować daną przesłonę bez konieczności nawiercania listwy

Czy wiesz co chcesz zamówić?

Aby ułatwić komunikację z nami, upewnij się czy wiesz, co chcesz kupić i jak ten produkt nazywa się. W znalezieniu właściwej nazwy produktu ułatwi Ci przestudiowanie naszej strony głównej i dalszych podstron produktowych.
W największym uproszczeniu można przyjąć, że rolety to te produkty, które "rolują się", czyli zwijają, a żaluzje to takie produkty, które się obracają i przesuwają.