Plisy 2 tkaniny
 

Żaluzje plisowane, określane potocznie jako plisy stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych.

 
Więcej
Żaluzje drewniane 70mm
Nowość w naszej ofercie! Eleganckie, klimatyczne osłony, które komponują się w nowoczesnych jak i stylowych wnętrzach. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. 
 
Więcej
Rolety Screen / Refleksole
Rolety zewnętrzne SCREEN idealnie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Stosowane są również z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed insektami.
 
Więcej
Żaluzje fasadowe
Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Lekka i prosta budowa doskonale zafunkcjonuje w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami.
Więcej
Moskitiery przesuwne
Kolejnym nowym produktem w naszej bogatej ofercie jest nowy typ moskitiery - moskitiera przesuwna. Ten typ moskitiery dostosowany do wszystkich typów okien i drzwi doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach, w tym: balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe.
Moskitiery plisowane Zig-Zag
Idealne rozwiązanie do drzwi tarasowych i balkonowych. Takich drzwi nie możemy zabezpieczyć siatką na stałe, ponieważ nie będziemy mogli wyjść na zewnątrz. Potrzebujemy moskitier, które umożliwią nam swobodne wyjście na balkon lub taras.
 
Więcej