Moskitiery przeciw owadom

Wraz z nadejściem cieplejszych dni częściej otwieramy okna, drzwi tarasowe oraz balkonowe, pozostawiając je dłużej otwarte, aby wywietrzyć pomieszczenie lub wpuścić powiew świeżego powietrza. Niestety, wraz z otwarciem okien jesteśmy narażeni na wpuszczenie do wnętrza insektów, małych gryzoni, a także nieczystości z zewnątrz (pyłki, kurz, liście ).

W celu zapewnienia komfortu i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi warto pomyśleć o zastosowaniu moskitiery.

Moskitiery są to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami.

Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

W ofercie naszej firmy dostępne jest aż 6 typów moskitier, każde w bogatej kolorystyce osprzętu umożliwiając dopasowanie do większości oklein renolitowych na rynku.

Zastosowanie moskitiery ramkowej w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna.

Wszystkie elementy, z których składa się moskitiera są odporne na działanie warunków atmosferycznych (osprzęt wykonany jest z aluminium), co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien.

Główne zalety naszych moskitier : wyjątkowo mocne i trwałe materiały, specjalnie zastosowana siatka nie zmniejszająca widoczności, odporna na czynniki atmosferyczne - temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz, materiały nie przyciągające brudu, produkt wykonany idealnie na wymiar, możliwość wyboru kolorystyki profilu z palety RAL lub palety oklein drewnopodobnych, kolor siatki w kolorze szyby - szara lub czarna.

 

 ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ MOSKITIER

Wstecz