Jak dobrać markizy na taras

Markizy tarasowe stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą, markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie.

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma nowoczesnymi kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów.

Wszystkie modele markiz z naszej kolekcji, przeznaczone są do szerokiego kręgu odbiorców indywidualnych i komercyjnych, wszędzie tam, gdzie zależy na najlepszej relacji - wysoka jakość do przystępnej ceny!

  

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ MARKIZ

Wstecz