Witaj na naszej stronie!

Decydując się na wystrój swoich okien, należy zwrócić się do wiarygodnego partnera - partnera, który zagwarantuje Państwu produkty wysokiej jakości po dobrej cenie, szybką realizację zamówienia a przede wszystkim pomoc i doradztwo w odpowiednim doborze produktu. Takim partnerem dla Państwa z pewnością jest nasza firma VERTICAL WOJCIECHOWSKI. 

Ponad trzydzieści lat naszej obecności na rynku zaowocowało stałą współpracą z wieloma renomowanymi w regionie firmami oraz instytucjami. Zrealizowanie przez ten czas tysięcy zleceń dla Państwa, pozwoliło nam zdobyć bardzo duże doświadczenie w branży w której działamy.

Jest nam miło Państwa poinformować, iż po raz kolejny osiągnęliśmy status Laureata Konkursu ORŁY Handlu 2022 Wybór Klientów w miejscowości Szczecinek.

To dzięki dobrym opiniom Klientów i Państwa głosom spotkał nas ten miły zaszczyt, który pokazuje, że warto wysilać się w tym co dla Was robimy.

Zapraszając do dalszej współpracy przekonani jesteśmy, że właśnie doświadczenie oraz wyższa jakość obsługi, profesjonalne podejście do Klienta, fachowy montaż i doradztwo – to wszystko spełni Wasze oczekiwania.

 

Bardzo sedrecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony firmowej i zapoznanie się z naszym asortymentem.

polecam piotr

Nasze motto nieustannie brzmi:

"Wybierz jakość i doświadczenie."

Zapraszamy do współpracy!

Wstecz