Żaluzje drewnopodobne
Żaluzje drewnopodobne to osłona w której zastosowano taśmę aluminiową imitującą fakturę naturalnego drewna. Są to klimatyczne osłony, które atrakcyjnie komponują się w stylowych wnętrzach. 
 
 
 Żaluzje drewnopodobne jako osłony okienne, stanowią rozwiązanie, które zasługuje na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny.
Bogata kolorystyka oferowanych rozwiązań, wysoka jakość ich wykonania oraz dopasowanie do okna o niemal każdym wymiarze sprawiają, że zarówno wnętrza domów, jak i pomieszczenia biurowe zyskują jedyny w swoim rodzaju klimat. 
 
Nie można także pominąć funkcji jakie pełnią, czyli ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem się, zapewnienie cyrkulacji powietrza czy też zaciemnienie wnętrz.
Jednak tym, co je wyróżnia na tle osłon o podobnym przeznaczeniu, jest to, że każdemu wnętrzu nadadzą rys oryginalności i niepowtarzalności. Mogą stanowić subtelną dekorację wnętrz nowoczesnych, ale także podkreślać elegancję pomieszczeń w stylu klasycznym.
 
Dostępna kolorystyka: odcienie najpopularniejszych barw drewna.
 
» Elegancki detal we wnętrzu
 
 
Chcąc przełamać chłód minimalizmu warto rozważyć montaż właśnie żaluzji imitującej drewno. Kolekcja lamel drewnopodobnych, w skład której wchodzą produkty wyróżniające się zachowaniem naturalnego koloru i wzoru drewna, dedykowana jest do wnętrz klasycznych. Doskonale podkreśli elegancję i styl m.in. reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych. Żaluzje drewnopodobne to także idealne rozwiązanie dla zwolenników stylu rustykalnego. Szlachetność odcieni drewna sprawi, że będą się harmonijnie komponowały z elementami wyposażenia budując atmosferę ciepła i przytulności. 
 
» Jakość wykonania
 
Lamele lakierowane są z zachowaniem ich naturalnej struktury. Szerokość pojedynczej lameli wynosi w tym przypadku 25mm lub 50mm. Problemem nie będzie przysłonięcie zarówno małych okien, wnęk, witryn, jak i nieco większych, przeszklonych powierzchni. Dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach.
 
Za poprawne funkcjonowanie żaluzji odpowiadają systemy sterowania. Najczęściej ten rodzaj osłon sterowany jest ręcznie za pomocą sznurka lub łańcuszka. W żaluzjach drewnianych o dużych gabarytach coraz częściej stosuje się sterowanie elektryczne. Wysoka jakość proponowanych rozwiązań przejawia się także dbałością o detale.  Maskownica rynny górnej oraz rynna dolna żaluzji wykonane z drewna, drewniane obciążniki sznurka sterującego żaluzją, a także dobrane kolorystycznie drabinki tekstylne stanowią idealne wykończenie produktu.
 
 
 ZALETY PRODUKTU
 
 
 • Zastosowane materiały  oraz dopasowane elementy wykończenia nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat
 • Lamele żaluzji o szerokości 25mm, 50mm
 • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji,
 • Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktu,
 • Ochrona wnętrza przed nagrzaniem oraz działaniem promieni UV.
 • Możliwość zastosowania sterowania standardowego - sznurek oraz elektrycznego 230V
 • Możliwość zastosowanie mechanizmu monocomando - sterowanie żaluzji za pomocą łańcuszka (zamykanie, otwieranie, podnoszenie oraz regulacja lamel)
 • Możliwość wykonania nietypowego kształtu

Żaluzje drewniane z naszej oferty posiadają różne możliwości sterowania:

zaluzje drewniane 25 sterowania


WZORNIK LAMEL ŻALUZJI DREWNopodobnych

wzornik pdf 


 

GALERIA

 • zaluzja-drewnopodobna-25-2d
 • zaluzja-drewnopodobna-25-3d
 • zaluzja-drewnopodobna-25-4d
 • zaluzja-drewnopodobna-25-5d

ZOBACZ NASZE INNE REALIZACJE NA FACEBOOKU

drewnopodob1 


Wstecz